Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Kania Góra - Oferty sprzedaży nieruchomości
9 ogłoszeń
Od najnowszych
9 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia wyróżnione
300 000 zł7 810 m² 38,41 zł/m²
880 000 zł102,67 m² 8 571,15 zł/m²
Lista ogłoszeń
185 000 zł1 498 m² 123,50 zł/m²
Działka Kania Góra
Kania Góra,łódzkie
90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²
250 000 zł35 m² 366,56 zł/m²
1 330 000 zł175,98 m² 7 557,68 zł/m²
260 000 zł682 m² 381,23 zł/m²
Działka Kania Góra
Kania Góra,łódzkie
102 900 zł980 m² 105 zł/m²
225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²
Ogłoszenia w pobliżu
239 000 zł1 500 m² 159,33 zł/m²
Pasuje w 98%
Kania Góra +2 km
59 000 zł500 m² 118 zł/m²
Pasuje w 98%
Kania Góra +2 km
254 250 zł1 695 m² 150 zł/m²
Pasuje w 98%
Kania Góra +2 km
280 000 zł1 757 m² 159,36 zł/m²
Pasuje w 98%
Kania Góra +2 km
250 000 zł1 532 m² 163,19 zł/m²
Pasuje w 98%
Kania Góra +2 km
Ogłoszenia archiwalne
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Kania Góra
Włącz powiadomienia